آشپزی که از نقل عروسی فانتزی برای تزیین ژله استفاده می کند

نقل عروسی فانتزی که به آن شیرینی سازی نیز گفته می شود ، محصول غذایی شیرین است که ماده اصلی آن به طور کلی شکر است.

استفاده از اصطلاحات نقل و شیرینی پزی در کشورهای انگلیسی زبان متفاوت است در ایالات متحده نقل به محصولات شکلات و شیرینی های مبتنی بر قند اشاره دارد.

در جای دیگر “شیرینی سازی شکلات” به شکلات ها ، “شیرینی سازی قند” به محصولات مختلف قند و “شیرینی آرد” برای محصولاتی مانند کیک و شیرینی اشاره دارد.

این مقاله در درجه اول مربوط به شیرینی سازی قند است انواع دیگر قنادی ها در مقالات پخت و کاکائو مورد بحث قرار گرفته است.

سلسله مراتب مصر حداقل 3000 سال با قدمت خود نشان می دهد که هنر شیرینی پزی قند قبلاً تأسیس شده است.

شیرینی پزی به عنوان یک صنعتگر ماهر توسط رومیان در نظر گرفته می شد، و آشپزخانه شیرینی پزی که در هرکولانوم حفاری شده بود مجهز به گلدان ها ، قابلمه ها و سایر لوازم مشابه مشابه با امروزه بود.

شیرینی های اولیه، نداشتن شکر، از عسل به عنوان شیرین استفاده می کردند و آن را با میوه های مختلف ، آجیل ، گیاهان و ادویه جات ترشی می کنند.

در طول قرون وسطی ، پارسیان کشت نیشکر را گسترش دادند ، روشهای پالایش را توسعه دادند و شروع به تهیه نقل مبتنی بر قند کردند.

مقدار کمی از قند در قرون وسطی در اروپا موجود بود و در ساخت شیرینی های تهیه شده و به طور عمده توسط آپوتکارها مورد استفاده قرار می گرفت.

ونیزی ها در قرن چهاردهم ، هنگامی که شروع به واردات شکر از عربستان کردند ، تغییر عمده ای در تولید نقل ایجاد کردند.

در قرن شانزدهم ، شیرینی سازی ها با قالب بندی قند جوشانده با میوه و آجیل به اشکال خیالی با روش های ساده دست ، شیرینی تولید می کردند.توسعه ماشین آلات تولید نقل در اواخر قرن 18 آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *