استفاده از چمن مصنوعی رویال برای مومیایی کردن اجساد

با انتخاب چمن مصنوعی رویال هزینه ها را نیز کاهش می دهید پس از نصب، نیازی به نگرانی در مورد روال تعمیر و نگهداری گران قیمت ندارید شما می توانید قرارداد تعمیر و نگهداری چمن را حذف کنید زیرا هیچ کاری ندارید.

سطوح چمن به راحتی با یک دمنده برگ، جاروبرقی یا شلنگ آب تمیز می شود، بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی کار را انجام دهید این صرفه جویی در هزینه می تواند برای یک منطقه شهرداری که با بودجه محدود کار می کند بسیار زیاد باشد امکاناتی مانند مهدکودک ها و تسهیلات شبانه روزی سگ ها می توانند سود را افزایش دهند یا پول را دوباره در برنامه ها سرمایه گذاری کنند که هزینه های نگهداری چمن را کاهش دهند.

چمن مصنوعی زمین بازی می تواند بدون نشان دادن علائم فرسودگی استفاده زیادی داشته باشد محصولات ما از الیاف نایلونی بادوام ساخته شده اند که می توانند استفاده های زیادی را تحمل کنند  برخلاف چمن واقعی که اغلب پس از پا گذاشتن کسی روی آن له می‌شود، الیاف نایلونی به چمن مصنوعی اجازه می‌دهند تا به حالت عمودی برگردد.

آنها همچنین در برابر سایش مقاوم هستند، بنابراین برای مدت طولانی تری زیبا به نظر می رسند چمن مصنوعی معمولاً بیشتر از سایر سطوح زمین بازی، از جمله سطوح لاستیکی چسبانده شده و ریختن در محل، دوام بیشتری دارد این بدان معناست که شما می توانید با سرمایه گذاری در یک محصول طولانی مدت، در دراز مدت در پول خود صرفه جویی کنید.

بسته به شرایط آب و هوایی، ممکن است نیاز داشته باشید که چمن را آبیاری کنید تا سبز به نظر برسد، که در یک منطقه تفریحی بزرگ کار بزرگی است پس از نصب، چمن مصنوعی یک گزینه بسیار کم تعمیر و نگهداری است می توانید گهگاه آن را تمیز کنید، اما لازم نیست نگران آبیاری، چمن زنی یا علف های هرز منطقه باشید ممکن است لازم باشد چند برگ و شاخه بردارید، اما در غیر این صورت، نگهداری نسبتاً کم است.

تراشه های چوب و سطوح شل و پرکننده نیز نسبت به چمن مصنوعی نیاز به نگهداری بیشتری دارند از آنجایی که این مواد ممکن است از بین بروند، باید به طور دوره‌ای تعویض شوند همچنین ممکن است مجبور شوید مواد را چنگک بزنید تا شل شوند، از فشرده شدن آنها جلوگیری کنید و وقتی مواد ناهموار شد، مواد را پخش کنید. از آنجایی که چمن مصنوعی حرکت نمی کند، شما با آن مسائل روبرو نیستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *