استفاده از کیف مارک ورساچه در ترکیه ممنوع اعلام شد

کیف مارک ورساچه کیف هایی هستند که از مواد بادوام مانند بوم یا چرم ساخته شده اند مدل ها دسته های متوسطی دارند و برای خریدی که خانم ها انجام می دهند به اندازه کافی جادار هستند.

کیف یک اکسسوری با طرفین صاف و گرد و زیپ بالایی است کیف جادار بزرگ پیک مدل های متوسط ​​با فلپ جلو معمولا بند بلندی دارد و به صورت ضربدری پوشیده می شود.

کوله پشتی این نوع کیف های زنانه را متفاوت می نامند: کیف کتاب، کیت کیت، کیف، کوله پشتی یک تفاوت مشخصه این است که اکسسوری در پشت با کمک 2 دسته که روی شانه ها پوشیده می شود پوشیده می شود.

دکتریک کیف بزرگ چنین مدل هایی در ابتدا توسط پزشکان هنگام ویزیت بیماران استفاده می شد “شبکه” پزشکی حاوی چیزهای زیادی بود داروها، ابزارها، پانسمان ها.

مدل های مدرن اساساً معنای متفاوتی دارند و از پیشینیان خود فقط حجم و کمی طراحی گرفتند آنها دارای بسته شدن قوی، کف صاف و اندازه بسیار بزرگ هستند.

کیف

کیف سطلی کیف ای با کف صاف، روی بند ناف، با دسته های بلند معمولا در اندازه متوسط ​​و طراحی روشن.

کلاه کاسه یک اکسسوری سایز متوسط ​​با دسته های کوتاه است در بالا به شکل گنبدی است.

کلاچ یک کیف صاف نازک است که در دست نگه داشته می شود معمولا با لباس شب یا کوکتل ترکیب می شود مدلش کاربردی نیست چون فقط گوشی و رژ لب میتونه توش جا بشه ولی خیلی شیک و مد هست.

ساحل مدل های بزرگ ضد آب ساخته شده از پلاستیک برای حمل اشیا به ساحل طراحی شده است.

انواع کیف های دوشی زنانه نیز متفاوت است به عنوان مثال، مدل های به اصطلاح دکترا و Cross-body به طور خاص به آنها اشاره می کنند و حالا بیایید به موضوع اصلی برویم آنچه که لوازم جانبی می تواند در مورد شخصیت شما بگوید.

کوله گردها عاشق آزادی و سفر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *